Realizace

Služby stavební firmy PM Realstav Invest

Stavební firma PM Realstav Invest má bohaté zkušenosti s realizací různorodých stavebních projektů. O tom se můžete sami přesvědčit v sekci Projekty a referenční stavby.

Dosahujeme velmi vysokých standardů kvality a to zejména díky týmové spolupráci, na kterou klademe zvláště velký důraz.

Výstavba na klíč

Stavební firma PM Realstav Invest si zakládá na jedinečnosti zakázek a maximální spokojenosti klienta. Proto se snažíme vyhovět jakýmkoliv přáním a požadavkům našich zákazníků – od designu po technologická řešení.

Rezidenční stavby

Zaměřujeme se na výstavbu i rekonstrukci rezidenčních staveb. V minulosti jsme realizovali rekonstrukce např. center pro děti, školek, škol, tělocvičen nebo objektů pro volnočasové aktivity. Pro konkrétnější představu a ukázky naší práce navštivte sekci Projekty a referenční stavby.

Dopravní stavby

Na profesionální úrovni jsme schopni zajistit demoliční práce, zemní a výkopové práce, pokládku venkovní dlažby a obrubníků včetně kompletních inženýrských sítí (plyn, kanalizace, vodovody atd.). Zaměřujeme se také na realizaci silnic a odstavných ploch v intravilánu i extravilánu.

Betonové konstrukce

Naše služby zahrnují rovněž výstavbu či rekonstrukci opěrných stěn, výstavbu betonových objektů či betonových stěn, dále se věnujeme stavbě kamenných a gabionových stěn. Klademe důraz na kvalitu stavebního materiálu a dlouhou životnost realizované stavby.

Pro konkrétnější představu a ukázky naší práce navštivte sekci Projekty a referenční stavby.