Realizace

Současnost stavební firmy PM Realstav Invest

Stavební firma PM Realstav Invest je moderní společností tvořenou mladým, ale přesto zkušeným týmem, který odborně řeší jakékoliv požadavky všech zákazníků. Pro našeho klienta jsme schopni realizovat výstavbu na klíč, včetně zajištění všech povolení. Specializujeme se na rekonstrukce škol, školek či kulturních domů, výstavby RD a BD, dále na rekonstrukce komunikací či zpevněných ploch.

Nedílnou součást naší činnosti tvoří i realizace inženýrských a betonových staveb od propustků, přes opěrné zdi až po retenční nádrže. Jsme generálním dodavatelem různorodých staveb, od drobné zahradní architektury až po složité konstrukce.

Zakládáme si na vysoké kvalitě svých služeb a flexibilitě při požadavcích investora, hledíme velikou měrou na dobré jméno společnosti, které je zárukou kvality odvedené práce, profesionálního přístupu a spokojenosti klienta. Všechny práce provádíme v souladu s platnou legislativou a podle platných norem.

Dodavatele materiálů a řemesel vybíráme z řad prověřených českých firem splňujících náročné podmínky výběru, které máme dlouhodobě nastaveny. Cenová politika stavebních firem na českém trhu se dostala na praktické minimum, což nám umožňuje odlišit se od konkurence v jiných oblastech - soustředíme se zejména na poskytování odborných a komplexních služeb. Abychom toho dosáhli, neustále zvyšujeme odbornou kvalifikaci všech našich zaměstnanců.